Thread Rating:
06-22-2010, 03:15 PM
Region - Player of the Year - Coach of the Year - Assistant Coach of the Year
1 - Brock Downey (Murray) - Geno Miller (Lone Oak) - Scott Bradley (Graves County)
2 - Kyle Gibson (Henderson County) - Randy Harrell (Hopkinsville) - Tyler Perry (Trigg County)
3 - Cole Sturgeon (Owensboro Catholic) - Ken Carver (Muhlenberg County) -Gary Bartlett (Daviess County)
4 - Ty Downing (Greenwood) - Chris Decker (Greenwood) - Weston Vernon (Bowling Green)
5 - Aaron Schwoebel (Campbellsville) - Todd Thompson (Central Hardin) - Marc Brock (Marion County)
6 - Brandon Alphin (Bullitt East) - Ryan Wheat (DeSales) - Chris Kelly (North Bullitt)
7 - Corey Littrell (Trinity) - Todd Driskell (Male) - Joe Maione, Sr. (KCD)
8 - A. J. Knezevich (Oldham County) - Bart Roettger (Shelby County) - Mike Stewart (Carroll County)
9 - Austin Pugh (Conner) - Chris Maxwell (Dixie Heights) - Dennis Odom (Dixie Heights)
10 - Jared Martin (Harrison County) - Mac Whitaker (Harrison County) - Josh Earlywine (Nicholas County)
11 - Trevor Gott (Tates Creek) - Steve Roof (Madison Central) - Chip Poteef (Tates Creek)
12 - Aaron Watts (McCreary Central) - Rod McAninch (Southwestern) - Chris Staten (Pulaski County)
13 - John Wilson (Clay County) - Jason Smith (Clay County) - Rod Sears (South Laurel)
14 - Kevin Smith (Perry County Central) - Bobby Dixon (Perry County Central) - Claude Little (Letcher County Central)
15 - Chandler Shepherd (Lawrence County) - Mike Hagy (Belfry) - Kevin Slone
(Johnson Central)
16 - Joe Hunt (Fleming County) - Brandon Ramsey (Boyd County) - Aaron Acuff (Boyd County)
1 - Brock Downey (Murray) - Geno Miller (Lone Oak) - Scott Bradley (Graves County)
2 - Kyle Gibson (Henderson County) - Randy Harrell (Hopkinsville) - Tyler Perry (Trigg County)
3 - Cole Sturgeon (Owensboro Catholic) - Ken Carver (Muhlenberg County) -Gary Bartlett (Daviess County)
4 - Ty Downing (Greenwood) - Chris Decker (Greenwood) - Weston Vernon (Bowling Green)
5 - Aaron Schwoebel (Campbellsville) - Todd Thompson (Central Hardin) - Marc Brock (Marion County)
6 - Brandon Alphin (Bullitt East) - Ryan Wheat (DeSales) - Chris Kelly (North Bullitt)
7 - Corey Littrell (Trinity) - Todd Driskell (Male) - Joe Maione, Sr. (KCD)
8 - A. J. Knezevich (Oldham County) - Bart Roettger (Shelby County) - Mike Stewart (Carroll County)
9 - Austin Pugh (Conner) - Chris Maxwell (Dixie Heights) - Dennis Odom (Dixie Heights)
10 - Jared Martin (Harrison County) - Mac Whitaker (Harrison County) - Josh Earlywine (Nicholas County)
11 - Trevor Gott (Tates Creek) - Steve Roof (Madison Central) - Chip Poteef (Tates Creek)
12 - Aaron Watts (McCreary Central) - Rod McAninch (Southwestern) - Chris Staten (Pulaski County)
13 - John Wilson (Clay County) - Jason Smith (Clay County) - Rod Sears (South Laurel)
14 - Kevin Smith (Perry County Central) - Bobby Dixon (Perry County Central) - Claude Little (Letcher County Central)
15 - Chandler Shepherd (Lawrence County) - Mike Hagy (Belfry) - Kevin Slone
(Johnson Central)
16 - Joe Hunt (Fleming County) - Brandon Ramsey (Boyd County) - Aaron Acuff (Boyd County)
Users browsing this thread: 1 Guest(s)