07-07-2018, 03:26 AM
This is NOT all-inclusive, so I could use some help from the eastern side of the state:
Adair Co. Aug. 6 vs. Pulaski Co. at Jabez 4-H Camp, 8 a.m.; Aug. 10 vs. Campbellsville, 7 p.m. EST
Bardstown Aug. 10 at Eastern, 7 p.m.
Bath Co. Aug. 10 vs. Raceland, 8 p.m.
Betsy Layne Aug. 10 vs. Paintsville/Powell Co., TBA
Boone Co. Aug. 9 at Scott 7 p.m., Aug. 16 vs. Newport ,7 p.m.
Bowling Green Aug. 10 at Male, 6:30 p.m.
Boyd Co. Aug. 11 vs. Lewis Co. (at Russell), 6 p.m.
Bracken Co. Aug. 10 at KCD, 7:30 p.m.
Breckinridge Co. Aug. 4 vs. Butler Co. 7 p.m., Aug. 10 vs. Fort Knox 6 p.m.
Bullitt East Aug. 10 at Collins, 7:30 p.m.
Butler Co. Aug. 4 at Breckinridge Co., 7 p.m.; Aug. 10 at Caldwell Co., TBA
Caldwell Co. Aug. 10 vs. Butler Co., TBA
Campbellsville Aug. 10 at Adair Co., 7 p.m. EST
Central Hardin Aug. 4 at LaRue Co., 7 p.m.
Collins Aug. 4 vs. Henry Co., 10 a.m.; Aug. 10 vs. Bullitt East, 7:30 p.m.
Conner Aug. 10 with Mason/Montgomery at West Jessamine, 5:30 p.m.
Covington Catholic Aug. 10 vs. Newport Central Catholic 7 p.m.
Daviess Co. Aug. 4 at Madisonville-North Hopkins, TBA
East Carter Aug. 4 with Fleming Co./Lawrence Co. at KCU TBA, Aug. 10 vs. Fairview 8 p.m.
Eminence Aug. 4 with Meade Co. at Southernm 10 a.m.
Estill Co. Aug. 10 vs. Madison Southern & TBD, TBA
Fairview Aug. 10 at East Carter 8 p.m.
Fleming Co. Aug. 4 with East Carter/Lawrence Co. at KCU TBA, Aug. 10 vs. Nicholas Co. at Bath Co. 6 p.m.
Fort Knox Aug. 10 at Breckinridge Co. 6 p.m.
Grant Co. Aug. 4 with Rowan Co. at Montgomery Co., 6 p.m.
Graves Co. Aug. 10 vs. Madisonville-North Hopkins, TBA
Greenup Co. Aug. 10 vs. West Carter at East Carter 6 p.m.
Henry Co. Aug. 4 at Collins, 10 a.m.
Highlands Aug. 9 at Ballard TBA
Hopkinsville Aug. 4 vs. Lake Co. (Tenn.) at Bethel U. of TN, TBA; Aug. 10 at McCracken Co., TBA
John Hardin Aug. 9 vs. LaRue Co. TBA
LaRue Co. Aug. 4 vs. Central Hardin 7 p.m., Aug. 9 at John Hardin TBA
Lawrence Co. Aug. 4 with East Carter/Fleming Co. at KCU, TBA; Aug. 10 vs. Pikeville, 7 p.m.
Lewis Co. Aug. 4 at Powell Co., TBA; Aug. 11 vs. Boyd Co. at Russell 6 p.m.
Lexington Bryan Station Aug. 4 vs. West Jessamine, 11 a.m., Aug. 10 at Lexington Catholic TBA
Lexington Catholic Aug. 10 vs. Bryan Station TBA
Lexington Frederick Douglass Aug. 11 vs. Madison Southern, TBA
Lou. Ballard Aug. 9 vs. Highlands, TBA
Lou. Central Aug. 10 vs. Scott Co., TBA
Lou. DeSales Aug. 10 vs. Meade Co., 6:30 p.m.
Lou. Doss Aug. 10 at North Bullitt, TBA
Lou. Eastern Aug. 10 vs. Bardstown, 7 p.m.
Lou. Fern Creek Aug. 10 vs. PRP, TBA
Lou. Holy Cross Aug. 10 vs. Southern, 6 p.m.
Lou. KCD Aug. 4 vs. Thomas Nelson, 10 a.m.; Aug. 10 vs. Bracken Co., 7:30 p.m.
Lou. Male Aug. 10 vs. Bowling Green 6:30 p.m.
Lou. PRP Aug. 10 at Fern Creek, TBA
Lou. Seneca Aug. 10 vs. Valley, 7:00
Lou. Southern Aug. 4 vs. Eminence/Meade Co. 10 a.m., Aug. 10 at Lou. Holy Cross 6 p.m.
Lou. St. Xavier Aug. 10 at Simon Kenton 6:30 p.m.
Lou. Trinity Aug. 10 vs. Ryle TBA
Lou. Valley Aug. 10 at Seneca, 7:00
Madison Southern Aug. 10 with Team TBD at Estill Co., TBA; Aug. 11 at Frederick Douglass, TBA
Madisonville-North Hopkins Aug. 4 vs. Daviess Co., TBA; Aug. 10 at Graves Co., TBA
Mason Co. Aug. 10 with Conner/Montgomery at West Jessamine, 5:30 p.m.
McCracken Co. Aug. 10 vs. Hopkinsville, TBA
Meade Co. Aug. 4 with Eminence at Southern, 10 a.m.; Aug. 10 at DeSales, 6:30 p.m.
Metcalfe Co. Aug. 9 vs. Washington Co., 5:30 p.m.
Montgomery Co. Aug. 4 vs. Grant Co./Rowan Co., 6 p.m.; Aug. 10 with Conner/Mason at West Jessamine, 5:30 p.m.
Murray Aug. 4 with Ohio Co./Trigg Co. at Todd Co. Central, TBA; Aug. 10 vs. West Carroll (TN) at Henry Co. (TN), TBA
Newport Aug. 16 at Boone Co. 7 p.m.
Newport Central Catholic Aug. 10 at Covington Catholic 7 p.m.
Nicholas Co. Aug. 10 vs. Fleming Co. at Bath Co. 6 p.m.
North Bullitt Aug. 4 vs. North Oldham, 9 a.m.; Aug. 10 vs. Doss, TBA
North Hardin Aug. 10 at Spencer Co., 7 p.m.
North Oldham Aug. 4 at North Bullitt, 9 a.m.
Ohio Co. Aug. 4 with Murray/Trigg Co. at Todd Co. Central, TBA
Owen Co. Aug. 11 vs. Owen Co. 8 p.m.
Paintsville Aug. 10 with Powell Co. at Betsy Layne, TBA
Pendleton Co. Aug. 11 at Owen Co. 8 p.m.
Pikeville Aug. 10 at Lawrence Co.. 7 p.m.
Powell Co. Aug. 4 vs. Lewis Co., TBA; Aug. 10 with Paintsville at Betsy Layne, TBA
Pulaski Co. Aug. 6 vs. Adair Co. at Jabez 4-H Camp, 8 a.m.;
Raceland Aug. 10 at Bath Co. 8 p.m.
Rowan Co. Aug. 4 with Grant Co. at Montgomery Co., 6 p.m.; Aug. 11 at Russell 8 p.m.
Russell Aug. 11 vs. Rowan Co. 8 p.m.; Aug. 17 vs. Wheelersburg (Ohio), 7:30 p.m.
Russellville Aug. 9 at South Warren, TBA
Ryle Aug. 10 at Trinity TBA
Scott Aug. 9 vs. Boone Co. 7 p.m.
Scott Co. Aug. 10 at Lou. Central, TBA
Simon Kenton Aug. 10 vs. St. Xavier 6:30 p.m.
South Warren Aug. 9 vs. Russellville, TBA
Spencer Co. Aug. 10 vs. North Hardin, 7 p.m.
Thomas Nelson Aug. 4 at KCD, 10 a.m.
Todd Co. Central Aug. 4 vs. Murray/Ohio Co./Trigg Co., TBA
Trigg Co. Aug. 4 with Murray/Ohio Co. at Todd Co. Central, TBA
Washington Co. Aug. 9 at Metcalfe Co., 5:30 p.m.
West Carter Aug. 10 vs. Greenup Co. (at East Carter), 6 p.m.
West Jessamine Aug. 4 at Bryan Station 11 a.m., Aug. 10 vs Conner/Mason/Montgomery, 5:30 p.m.
Adair Co. Aug. 6 vs. Pulaski Co. at Jabez 4-H Camp, 8 a.m.; Aug. 10 vs. Campbellsville, 7 p.m. EST
Bardstown Aug. 10 at Eastern, 7 p.m.
Bath Co. Aug. 10 vs. Raceland, 8 p.m.
Betsy Layne Aug. 10 vs. Paintsville/Powell Co., TBA
Boone Co. Aug. 9 at Scott 7 p.m., Aug. 16 vs. Newport ,7 p.m.
Bowling Green Aug. 10 at Male, 6:30 p.m.
Boyd Co. Aug. 11 vs. Lewis Co. (at Russell), 6 p.m.
Bracken Co. Aug. 10 at KCD, 7:30 p.m.
Breckinridge Co. Aug. 4 vs. Butler Co. 7 p.m., Aug. 10 vs. Fort Knox 6 p.m.
Bullitt East Aug. 10 at Collins, 7:30 p.m.
Butler Co. Aug. 4 at Breckinridge Co., 7 p.m.; Aug. 10 at Caldwell Co., TBA
Caldwell Co. Aug. 10 vs. Butler Co., TBA
Campbellsville Aug. 10 at Adair Co., 7 p.m. EST
Central Hardin Aug. 4 at LaRue Co., 7 p.m.
Collins Aug. 4 vs. Henry Co., 10 a.m.; Aug. 10 vs. Bullitt East, 7:30 p.m.
Conner Aug. 10 with Mason/Montgomery at West Jessamine, 5:30 p.m.
Covington Catholic Aug. 10 vs. Newport Central Catholic 7 p.m.
Daviess Co. Aug. 4 at Madisonville-North Hopkins, TBA
East Carter Aug. 4 with Fleming Co./Lawrence Co. at KCU TBA, Aug. 10 vs. Fairview 8 p.m.
Eminence Aug. 4 with Meade Co. at Southernm 10 a.m.
Estill Co. Aug. 10 vs. Madison Southern & TBD, TBA
Fairview Aug. 10 at East Carter 8 p.m.
Fleming Co. Aug. 4 with East Carter/Lawrence Co. at KCU TBA, Aug. 10 vs. Nicholas Co. at Bath Co. 6 p.m.
Fort Knox Aug. 10 at Breckinridge Co. 6 p.m.
Grant Co. Aug. 4 with Rowan Co. at Montgomery Co., 6 p.m.
Graves Co. Aug. 10 vs. Madisonville-North Hopkins, TBA
Greenup Co. Aug. 10 vs. West Carter at East Carter 6 p.m.
Henry Co. Aug. 4 at Collins, 10 a.m.
Highlands Aug. 9 at Ballard TBA
Hopkinsville Aug. 4 vs. Lake Co. (Tenn.) at Bethel U. of TN, TBA; Aug. 10 at McCracken Co., TBA
John Hardin Aug. 9 vs. LaRue Co. TBA
LaRue Co. Aug. 4 vs. Central Hardin 7 p.m., Aug. 9 at John Hardin TBA
Lawrence Co. Aug. 4 with East Carter/Fleming Co. at KCU, TBA; Aug. 10 vs. Pikeville, 7 p.m.
Lewis Co. Aug. 4 at Powell Co., TBA; Aug. 11 vs. Boyd Co. at Russell 6 p.m.
Lexington Bryan Station Aug. 4 vs. West Jessamine, 11 a.m., Aug. 10 at Lexington Catholic TBA
Lexington Catholic Aug. 10 vs. Bryan Station TBA
Lexington Frederick Douglass Aug. 11 vs. Madison Southern, TBA
Lou. Ballard Aug. 9 vs. Highlands, TBA
Lou. Central Aug. 10 vs. Scott Co., TBA
Lou. DeSales Aug. 10 vs. Meade Co., 6:30 p.m.
Lou. Doss Aug. 10 at North Bullitt, TBA
Lou. Eastern Aug. 10 vs. Bardstown, 7 p.m.
Lou. Fern Creek Aug. 10 vs. PRP, TBA
Lou. Holy Cross Aug. 10 vs. Southern, 6 p.m.
Lou. KCD Aug. 4 vs. Thomas Nelson, 10 a.m.; Aug. 10 vs. Bracken Co., 7:30 p.m.
Lou. Male Aug. 10 vs. Bowling Green 6:30 p.m.
Lou. PRP Aug. 10 at Fern Creek, TBA
Lou. Seneca Aug. 10 vs. Valley, 7:00
Lou. Southern Aug. 4 vs. Eminence/Meade Co. 10 a.m., Aug. 10 at Lou. Holy Cross 6 p.m.
Lou. St. Xavier Aug. 10 at Simon Kenton 6:30 p.m.
Lou. Trinity Aug. 10 vs. Ryle TBA
Lou. Valley Aug. 10 at Seneca, 7:00
Madison Southern Aug. 10 with Team TBD at Estill Co., TBA; Aug. 11 at Frederick Douglass, TBA
Madisonville-North Hopkins Aug. 4 vs. Daviess Co., TBA; Aug. 10 at Graves Co., TBA
Mason Co. Aug. 10 with Conner/Montgomery at West Jessamine, 5:30 p.m.
McCracken Co. Aug. 10 vs. Hopkinsville, TBA
Meade Co. Aug. 4 with Eminence at Southern, 10 a.m.; Aug. 10 at DeSales, 6:30 p.m.
Metcalfe Co. Aug. 9 vs. Washington Co., 5:30 p.m.
Montgomery Co. Aug. 4 vs. Grant Co./Rowan Co., 6 p.m.; Aug. 10 with Conner/Mason at West Jessamine, 5:30 p.m.
Murray Aug. 4 with Ohio Co./Trigg Co. at Todd Co. Central, TBA; Aug. 10 vs. West Carroll (TN) at Henry Co. (TN), TBA
Newport Aug. 16 at Boone Co. 7 p.m.
Newport Central Catholic Aug. 10 at Covington Catholic 7 p.m.
Nicholas Co. Aug. 10 vs. Fleming Co. at Bath Co. 6 p.m.
North Bullitt Aug. 4 vs. North Oldham, 9 a.m.; Aug. 10 vs. Doss, TBA
North Hardin Aug. 10 at Spencer Co., 7 p.m.
North Oldham Aug. 4 at North Bullitt, 9 a.m.
Ohio Co. Aug. 4 with Murray/Trigg Co. at Todd Co. Central, TBA
Owen Co. Aug. 11 vs. Owen Co. 8 p.m.
Paintsville Aug. 10 with Powell Co. at Betsy Layne, TBA
Pendleton Co. Aug. 11 at Owen Co. 8 p.m.
Pikeville Aug. 10 at Lawrence Co.. 7 p.m.
Powell Co. Aug. 4 vs. Lewis Co., TBA; Aug. 10 with Paintsville at Betsy Layne, TBA
Pulaski Co. Aug. 6 vs. Adair Co. at Jabez 4-H Camp, 8 a.m.;
Raceland Aug. 10 at Bath Co. 8 p.m.
Rowan Co. Aug. 4 with Grant Co. at Montgomery Co., 6 p.m.; Aug. 11 at Russell 8 p.m.
Russell Aug. 11 vs. Rowan Co. 8 p.m.; Aug. 17 vs. Wheelersburg (Ohio), 7:30 p.m.
Russellville Aug. 9 at South Warren, TBA
Ryle Aug. 10 at Trinity TBA
Scott Aug. 9 vs. Boone Co. 7 p.m.
Scott Co. Aug. 10 at Lou. Central, TBA
Simon Kenton Aug. 10 vs. St. Xavier 6:30 p.m.
South Warren Aug. 9 vs. Russellville, TBA
Spencer Co. Aug. 10 vs. North Hardin, 7 p.m.
Thomas Nelson Aug. 4 at KCD, 10 a.m.
Todd Co. Central Aug. 4 vs. Murray/Ohio Co./Trigg Co., TBA
Trigg Co. Aug. 4 with Murray/Ohio Co. at Todd Co. Central, TBA
Washington Co. Aug. 9 at Metcalfe Co., 5:30 p.m.
West Carter Aug. 10 vs. Greenup Co. (at East Carter), 6 p.m.
West Jessamine Aug. 4 at Bryan Station 11 a.m., Aug. 10 vs Conner/Mason/Montgomery, 5:30 p.m.